Wpisy użytkownika wszystkoofinanach z dnia 4 października 2018

Liczba wpisów: 1

wszystkoofinansach
 
Przeprowadzając ankietę wśród moich znajomych studentów, którzy z chęcią taki kredyt wzięli, ich opinia jest w 100% na tak. Wiadomo, pieniądze są potrzebne, a student nie zawsze może zapewnić sobie dobry komfort pracy oraz nauki. Jest to świetne wsparcie dla młodych i ambitnych ludzi, którzy kończąc studia i dorabiając się w sukcesie kolejnego etapu w życiu zaczynają także pracę, która pozwoli im m.in. spłacić ten kredyt. Wszyscy odpowiadający mi na ten temat byli zdumiewająco zadowoleni i jak najbardziej na "Tak", warto także zajrzeć na www.kredytomania.eu po najlepsze rankingi kredytów.

Są także osoby, które mają bardzo wiele pytań dotyczących właśnie kredytów studenckich. Na takie pytania bardzo chętnie odpowiadają różne fora związane z tą właśnie tematyką, lub po prostu banki udzielające takich kredytów.

-Kredyty gotówkowe:

Jest to najbardziej popularna forma zdobycia szybkiej gotówki na rynku finansowym. Spłacanie takiego kredytu jest związane także z odsetkami. Kredyty te charakteryzują się wysokim oprocentowaniem , wyższym od oprocentowania kredytu hipotecznego. Kredyty gotówkowe bardzo zachęcają ludzi swoim "atrakcyjnym" oprocentowaniem. Oczywiście, zanim się zdecydujemy, z wielką rozwagą i skupieniem powinniśmy przestudiować umowę. Lepiej zapytać w razie wszelkich wątpliwości, niżeli później mielibyśmy doczekać się bardzo nieprzyjemnych niespodzianek związanych z kosztami. Posiadając wokół siebie bardzo wiele ofert kredytowych, które różnią się w niewielkim stopniu, powinniśmy bardziej przekalkulować i rozsądnie wybrać daną ofertę, dostosować ją do swoich potrzeb. Wygodną cechą kredytu gotówkowego jest to, że jest on udzielany na dowolny , wybrany przez kredytobiorcę cel. Do pozyskania takiego kredytu jest oczywiście potrzebna tzw. zdolność kredytowa. Biorąc taki kredyt musimy pamiętać o tym, aby dostosować kwotę kredytu do naszych potrzeb, ale jednocześnie myśląc o maksymalnej stawce gotówki kredytowej ustalonej przez dany bank. Przeważnie ta stawka w większości nie przekracza 1000 zł. Istotną rzeczą jest także fakt, iż kredyt gotówkowy jest pożyczką krótkoterminową, co niesie za sobą konsekwencje przy spłacaniu pożyczonej kwoty. Maksymalna ilość czasu na spłacenie pieniędzy to okres 10 lat. Wracając do tematu zdolności kredytowej, chcę jeszcze przypomnieć o tym, że składa się ona nie tylko z dochodu miesięcznego, który pozwoli nam spłacać kredy, lecz także mają na to wpływ takie czynniki jak pozytywna historia kredytowa czy też brak nazwiska kredytobiorcy w rejestrze dłużników. Dla wielu banków jest to bardzo istotne, aczkolwiek nie wszystkie organizacje kredytowe zwracają na to uwagę.